Kolín zahodil dvě penalty a Vysokému Mýtu podlehl 0:3

První domácí utkání v nové sezoně kolínským fotbalistům nevyšlo podle přestav. Proti Vysokému Mýtu totiž zahodili hned dva pokutové kopy, což v kombinaci se třemi obdrženými brankami znamenalo porážku 0:3. Dvěma zásahy se na ní podílel Vojtěch Habrman, třetí trefu si připsal Jan Dvořák.

Hráči Vysokého Mýta v posledních letech patří mezi špičku Divize C, na což se jim zatím daří navazovat i v novém ročníku. Po pětigólovém vítězství na hřišti Poříčan si dojeli pro tři body i do Kolína, kde je dvěma slepenými góly okolo třicáté minuty nastartoval Vojtěch Habrman. Domácí v závěru prvního poločasu pohrdli penaltou, což potrestal hned po přestávce Jan Dvořák. Svěřencům Petra Pavlíka se ve zbytku utkání naději vykřesat nepovedlo, přestože v 55. minutě dostali ještě jednu možnost zahrávat standardku z jedenácti metrů.

SK Sparta Kolín – SK Vysoké Mýto 0:3

Branky: 28. a 32. Habrman, 47. Dvořák

Rozhodčí: Kotalík – Havlík, Vrchota

ŽK: Čapek, Vojta, Valenta – Černík