A-tým zahájil přípravu

Kolínští fotbalisté zahájili přípravu na novou sezonu. K prvnímu tréninku se sešli v pondělí 10. července. Kromě známých tváří se objevili také někteří nováčci, kteří zabojují o místo v sestavě pro sezonu 2023/24. Tým má před sebou čtyři dny tréninku, v sobotu ho čeká první přípravné utkání.

Období volna a individuálních plánů je minulostí. Kolínští fotbalisté znovu zahájili kolektivní trénování. V pondělí po páté hodině odpolední se kolínští fotbalisté sešli k prvnímu tréninku letní přípravy. Na hřišti se prohánělo čtrnáct hráčů a dva brankáři, včetně dvou dorostenců. Nově se na hřišti objevil Slavík a navrátilec Jaroš. Naopak součástí týmu nebyli Routek a Valenta, oba z Kolína odešli do jiných klubů. Chyběl rovněž Jiří Sodoma, který se donedávna připravoval v FAC Vídeň, kde jednal o novém angažmá. V Kolíně však bude pravděpodobně pokračovat i v příští sezoně. „Pokud se do konce července neobjeví žádná zajímavá nabídka, zůstanu v Kolíně,“ hlásá nejlepší střelec uplynulého ročníku.

Kromě tvrdých tréninků je čeká pět přípravných zápasů. Všechny odehrají na svém domácím hřišti. První sehrají už tuto sobotu 15. července, od 10 hodin změří síly s SK Újezd Praha 4. Kompletní rozpis zápasů najdete v sekci „Zápasy„. Všechny pohyby v kádru vám postupně přineseme zde i na sociálních sítích.