O druhé místo s Ústím nad Labem

Předposlední domácí zápas podzimní části je tady. V sobotu vyzvou svěřenci trenéra Pavlíka Ústí nad Labem. Přijďte podpořit kolínské hráče v boji s donedávna druholigovým celkem. Utkání startuje v 10:30.

Jeden z adeptů na postup do druhé ligy. V posledních pěti kolech to však velmi mladému mužstvu trenéra Dušana Tesaříka trochu drhne. Na pohárovou porážku 3:0 s Bohemians 1905 Ústečtí navázali i v ČFL. Nejprve doma podlehli Brozanům 2:0, týden na to odjeli z Velvar s výsledkem 5:2. Chuť si trochu spravili v dalším kole, porazili B-tým Mladé Boleslavi 3:2. Na zem je ale vrátila v posledním odehraném kole Viktoria Žižkov. Soupeř, se kterým se podle předsezonních predikcí měli prát o prvenství, si na svém stadionu otevřel střelnici. Ústí v Praze padlo vysoko 5:0.

Aktuálně Ústeckým patří páté místo a mají dvacet bodů, shodně se čtvrtým Chlumcem nad Cidlinou a třetími Zápy. Na druhý Kolín ztrácejí tři body. Ofenziva Army se řadí na třetí místo s dvaceti pěti góly, defenziva dovolila soupeřům skórovat hned dvacet třikrát a je tak třetí nejhorší v soutěži. A na koho si dávat pozor? Jednoznačně na Davida Černého, který s jedenácti góly vede tabulku střelců třetiligové skupiny B.

Kolínští zatím v sezoně jedou až nad očekávání. Po jedenácti odehraných zápasech jim patří druhá příčka s náskokem tří bodů na třetího až pátého. Navíc mají fantastickou formu na domácím hřišti – v sezoně na něm neokusili jedinou porážku. I Viktoria Žižkov pocítila domácí sílu Kolína, když po poločase prohrávala v Borkách 2:0. Ve druhé půli však dokázala utkání zremizovat góly Voltra a Proška. V jedenáctém kole pak sparťané zamířili do posledního Benešova, odkud díky brance Daniela Jaroše přivezli hubené vítězství 1:0. S dvaceti sedmi zásahy mají nejvíce vstřelených branek v soutěži. Nejlepším střelcem týmu je Jiří Sodoma s osmi přesnými zásahy.

U toho nesmíte chybět! Přijďte v sobotu 22. října na městský stadion v Borkách, zápas začíná v 10:30. Nezapomeňte si u vchodu také zakoupit zápasový program, díky kterému můžete vyhrát připravenou cenu od našeho partnera KFC.