A-tým po prvním týdnu přípravy

Kolínské mužstvo se týden intenzivně připravuje na nadcházející sezonu v České fotbalové lize. Kromě tréninků má za sebou také dvě přátelská utkání. V pátek se Kolínští utkali s olomouckými Novými Sady, následující den přivítali v Borkách rezervní tým Jablonce nad Nisou. Poprvé se představili také příchozí hráči či hráči na zkoušku.

K prvnímu přátelskému zápasu přijelo do Kolína mužstvo divizních Nových Sadů. Kolín v téměř zcela pozměněném složení svého soupeře zdolal 4:1. Hattrickem se blýskl Jiří Sodoma, jeden gól vstřelil František Hakl. Celých devadesát minut odehráli dorostenci Vojtěch Němec a Filip Čáp, ve druhé půli nastoupil Adam Řehák. V černobílém dresu se ukázali i potenciální posily. V průběhu následujícího týdne vám nováčky v kolínských řadách představíme.

Fotogalerie: jackfoto.cz | Foto: Jan Kobzáň

Bína – Routek, Štancl, Čáp – Hakl, Pánek, Nekvinda, Koděra, Hudec – Sodoma, Němec. | Střídal: Řehák.

V sobotním zápase s B-týmem Jablonce nad Nisou nastoupila jiná sestava. Z předchozího zápasu zasáhli pouze Jiří Sodoma a David Koděra. Přestože se Kolíňákům povedlo brankou Veselého srovnat na 1:1, soupeř později odskočil na rozdíl dvou gólů. Skóre korigoval Ondřej Soběslav, který upravil na konečných 3:2 pro soupeře ze severu Čech. I tentokrát se na hřišti ukázali nové tváře, včetně staronového Dominika Veselého.

Fotogalerie: jackfoto.cz | Foto: Jan Kobzáň

Otáhal – Čapek A., Soběslav, Pelyak – Mansfeld, Čapek P., Skořepa, Koděra, Šnajdr – Sodoma, Veselý. | Střídali: Řehák, Němec.

Mužstvo vstupuje do druhého týdne letní přípravy a opět ho čekají dva zápasy. Ve středu 20. července se v Borkách střetne s divizním celkem FK Neratovice-Byškovice, v sobotu pak na stejném místě s třetiligovým Benešovem. Kompletní rozpis zápasů ZDE.

Napsat komentář

+ 80 = 84