Sparta Kolín fandí Viktorce. Podpořte ji s námi

Všechny děti nemají stejnou možnost sportovat, hrát fotbal, nebo vést běžný život. Osud byl nemilosrdný i k osmileté Viktorce z Kolína, která se potýká s řadou zdravotních potíží. V současné době potřebuje nový zdravotnický kočárek a my jí s tím můžeme pomoci. Sbírka probíhá prostřednictvím Patron dětí.

Viktorku už pravděpodobně znáte. V minulosti se pro ni pořádal i vánoční charitativní trh v našem areálu. Její příběh nejlépe popisuje maminka Simona:

Jsem hrdou maminkou osmileté Viktorky, která bojuje s epilepsií. Naše rodina žije s omezeními. Ačkoliv tatínek chodí do práce, já jsem byla nucena opustit zaměstnání a plně se věnovat naší malé bojovnici.

Viktorce je potřeba věnovat nepřetržitou péči kvůli komplikacím spojeným s nemocí, jako je mentální retardace a spastická paréza dolních končetin. Pro nás se stala každodenní výzvou i jednoduchá věc, jako jsou společné procházky.

Snažíme se Viktorce život zpříjemnit a umožnit jí delší výlety, a proto využíváme speciální zdravotní kočárek. Tento kočárek nám nejen pomáhá při přepravě během záchvatu, ale také umožňuje Viktorce pohodlnější procházky. Bohužel, náš současný kočárek již dosluhuje, a s ohledem na Viktorčin rostoucí věk a potřeby bychom rádi pořídili nový.

Budeme vděční za jakoukoli pomoc, která nám umožní získat nový kočárek a umožní Viktorce vychutnat si každodenní radosti života. Viktorka není jen bojovnicí, ale také miluje hudbu a je veselá a přátelská.

Sparta Kolín Viktorku podpořila. Věříme, že se k nám přidáte a společně Viktorce alespoň trochu ulehčíme už tak nelehký život. Na sbírku se dostanete pomocí tlačítka a odkazu níže. Viktorko, jsme s tebou!