V neděli hostíme od 14:30 FK Letohrad

Šňůru deseti zápasů bez porážky mohou Kolíňáci protáhnout už tuto neděli. Od 14:30 hostí v Borkách FK Letohrad.

FK Letohrad

Náš sobotní soupeř se aktuálně pohybuje na pátém místě. Od prvního kola zaznamenává vcelku rozmanité výsledky, a to od porážky 0:4 (Libiš) až po vítězství 7:0 (Kutná Hora). Po dvanácti odehraných zápasech mají Letohradští na svém kontě osmnáct bodů, a to za pět výher a tři remízy. Ve zbylých čtyřech zápasech svým soupeřům podlehli. Zúčastnili se také prvního kola MOL Cupu, v něm ale nestačili na Přepeře a prohráli jednoznačně 4:0. V Divizi mají skóre 20:13 a jejich nejlepším střelcem je s osmi brankami Tomáš Kabourek.

SK Sparta Kolín

Kolíňáci najeli na svou loňskou pohodu a už deset zápasů v řadě nepoznali přemožitele. Aktivně tak atakují první příčku a na Vysoké Mýto ztrácí pouhý jeden bod. V uplynulém kole zvládli kolínští fotbalisté zvítězit i na horké půdě Velkých Hamrů. Po brankách Vojty, Valenty a Sodomy si zcela zaslouženě odvezli všechny body zpátky do Kolína. Díky vstřelené brance ve Velkých Hamrech si Jiří Sodoma pohlídal svou vedoucí pozici mezi střelci divizní skupiny C. Krátký rozhovor s kolínským kanonýrem si budete moct přečíst v nedělním zápasovém programu.

Seznam vzájemných duelů vede až do roku 2003. Tenkrát byli úspěšnější Kolínští, kteří zvítězili těsně 2:1. Od té doby se mužstva setkala ještě čtrnáctkrát. Všechny tři body si Kolínští odnesli ze čtyř zápasů, naši dnešní hosté ze šesti. Zbylá utkání rozhodovaly penalty, stejně jako dosud poslední vzájemný mač z října 2019. Po remíze 1:1 zvládli penaltovou loterii lépe kolínští fotbalisté.

Zápas, který je veledůležitý v boji o vedoucí příčku. Přijďte kolínské borce podpořit, budou vás potřebovat! Utkání začíná už v půl třetí odpoledne.