VALNÁ HROMADA ODLOŽENA

Každým rokem zasedá Valná hromada, která řeší zásadní záležitosti ohledně chodu kolínského klubu. Letos se však konat nebude, a to z důvodu nepříznivé koronavirové situace. Odkládá se tak prozatím na neurčito a my doufáme, že počínaje Novým rokem vše nabere lepší směr.

Nejen k odložené Valné hromadě se níže vyjadřuje předseda klubu Vladimír Zeman.

„Vážení členové a příznivci našeho klubu.
V tomto zvláštním roce jsme si fotbalu užili opravdu velmi málo. Díky takzvaně době covidové jsme se mohli jen omezeně scházet na utkáních nejen našeho A týmu, ale i na utkáních mládežnických týmů všech kategorií. Nemohli jsme se setkávat, klábosit nejen o kolínském fotbale, dát si pivo a klobásu, zanadávat si, zakřičet si gól nebo povzbudit svůj tým. O tohle všechno jsme byli letos ve velké míře ochuzeni. Můžeme jen doufat, že se takový rok
již nebude opakovat, a že se opět budeme moci co nejdříve na našem stadionu neomezeně setkávat a společně fandit.
Tímto bych zároveň chtěl poděkovat všem příznivcům našeho klubu, všem členům SK Sparty Kolín, trenérům, asistentům, hráčům, rodičům a všem, kteří náš klub podporují a podílejí se na jeho fungování. Také zároveň oznamuji, že z důvodu opatření je Valná hromada SK Sparty Kolín, z.s. odložena a o jejím konání budou členové v dostatečné době
předem informováni.
Přeji Vám všem klidné prožití vánočních svátků a především zdraví v roce 2021.“
Mgr. Vladimír Zeman
předseda klubu