Kolínští vedení neudrželi

Kolínští fotbalisté sehráli v sobotu 10. února své poslední domácí utkání v přípravě. V něm hostili rovněž třetiligou Povltavskou fotbalovou akademii. Byť v utkání vedli, náskok ztratili a ze hřiště odešli poraženi v poměru 2:4. Do konce přípravy je čekají ještě dva zápasy, oba na půdě soupeřů.

Do utkání zasáhlo duo nováčků. V bráně se poprvé představil Vojtěch Myška z Jablonce nad Nisou a v obranné řadě Adam Beránek z Vlašimi. Kolíňáci se v utkání dostali do vedení, hlavou se po zhruba půl hodině hry prosadil František Hakl. Jenže poté úřadovali jen hosté. Třemi góly utkání otočili ve svůj prospěch. Hosté navíc prováhali několik dalších slibných příležitostí. Kolínu se však podařilo snížit, byť vlastním gólem. Hostům se přece jen podařilo vzít si zpět dvoubrankové vedení a skóre 2:4 bylo konečné.

Kolín čekají ještě dvě přátelská utkání. Za týden změří síly se Slavii Hradec Králové, v generálce na jarní část České fotbalové ligy s kategorií U19 Slavie Praha. Oba zápasy proběhnou na hřištích soupeřů.

Sestava: Myška – Hakl, Soběslav, Neuberg, Beránek – Milec – Vondráček, Veselý – Trýzna, Rybička.

Střídali: Šnajdr, Jaroš, Němec, Soukup, Snížek.