Přátelák číslo 2. Kolín vyzve Neratovice-Byškovice

Po středečním zápasovém volnu se Kolínští znovu vrátí do herního procesu. V sobotu 22. července do Borků přijede spojený tým Neratovic a Byškovic. Přijďte se podívat, zápas začíná v 10 hodin.

Kolínští minulý týden roztočili zápasový kolotoč střetnutím s divizním Újezdem Praha. Na to měli navázat středečním zápasem s Hostouní, ovšem kvůli chybě na straně soupeře se zápas na poslední chvíli zrušil a sehnat alternativu bylo téměř nemožné. Proto si Kolínští museli vystačit jen s tréninkovými jednotkami. Nyní však přichází na řadu další přípravné utkání. V něm kolínské mužstvo vyzve divizní celek FK Neratovice-Byškovice. Chybět nebudou ani nové posily Daniel Jaroš, který se do Kolína vrací z LoKo Vltavín a Václav Slavík, který je v Kolín formou hostování z Čáslavi. Do utkání ovšem vinou zranění a domlouvání nového angažmá nezasáhne loňský nejlepší střelec Jiří Sodoma. Se zraněním se potýká také jeho bratr Ondřej.

Sobotní soupeř je už tradičním účastníkem čtvrté nejvyšší soutěže, konkrétně skupiny B. Mužstvo z Mělnicka se v minulé sezoně umístilo na šestém místě se ziskem 51 bodů. Na postupující Českou Lípu, která bude v nové sezoně naším soupeřem, jim chybělo 18 bodů. V minulé sezoně se nejvíce rozstřílel Daniel Duch, sítě soupeřů rozvlnil 10krát. Martin Šobr se trefil 7krát, Nikolas Dobiáš 6krát. Celkem Neratovičtí nasázeli 42 branek, naopak inkasovali 27krát.