Kolín v Náchodě jen remizoval, znovu je druhý

Kolínští fotbalisté jeli do Náchoda s jasným cílem – potvrdit předchozí vítězství a udržet si tak jednobodový náskok na prvním místě. To se ale bohužel nepovedlo, oba celky vyšly střelecky naprázdno a rozešli se smírně 0:0.

Určité pasáže prvního poločasu nebyly ze strany Kolína zcela ideální. V některých byli právě domácí tím aktivnějším týmem na hřišti. Ve druhém poločase ale přebrali otěže Kolínští, jenže gólový účet se jim otevřít nepodařilo. Z Náchoda tak po bezbrankové remíze berou pouze jeden bod, který znamená opětovný pád na druhé místo v tabulce. Na Vysoké Mýto Kolín znovu ztrácí jeden bod.