Z Poříčan s čistým kontem

Kolínští fotbalisté mají za sebou předehrávku 15. kola, ve které zajížděli na hřiště nedalekých Poříčan. Díky brankám Vondráčka, Bareše a Šindeláře zvítězili 3:0.

První poločas rozhodl. Skóre otevřel už ve 13. minutě Jiří Vondráček, když uklidil do sítě přízemní centr z pravé strany – 0:1. Na další branku přítomní diváci nemuseli čekat příliš dlouho. Zhruba o dvanáct minut později Kolínští udeřili znovu. Po útoku z pravé strany se k míči dostal Daniel Bareš a s přehledem ho poslal do domácí branky – 0:2. Poslední gól padl ve 32. minutě. Ke standardní situaci z úctyhodné vzdálenosti se postavil Lukáš Šindelář. Jeho centr do vápna nakonec proskákal až do poříčanské branky – 0:3. Více branek už v zápase nepadlo a Kolín nejenže zvítězil, ale také z utkání odešel s čistým štítem.

Kolínu vítězství pomohlo k udržení se v kontaktu s Vysokým Mýtem, které opět naplno bodovalo. S Náchodem si Vysokomýtští poradili jednoznačně 6:0. Týmy tak od sebe stále dělí čtyři body. Kolín tak musí zvládnout i nadcházející utkání. V neděli hostí v Borkách mužstvo Trutnova, a to už od 15:00.

STATISTIKY

Branky: 2x Vondráček, Bareš.
Rozhodčí: Novotný – Cichra, Vychodil.
ŽK: Jindřich, Valín – Šindelář, Čapek P., Sodoma.
Diváci: 250.

SK Sparta Kolín: Otáhal – Štancl, Hakl, Vácha, Šindelář, Vondráček (K) (69′ Sodoma), Bareš (84′ Vojta), Valenta (69′ Hudec), Čapek P. (84′ Koděra), Milec (86′ Šlehofer), Soběslav.

SK Poříčany: Malík – Janda (K), Skořepa (68′ Zolotuchin), Stárek, Kutina, Pergl, Chlapec, Jindřich (78′ Dvořák), Valín, Urban (49′ Gajdasz), Bím.