Zlomit sérii! Sparťané vyjedou do Mladé Boleslavi

Kolínští fotbalisté pojedou v rámci 7. kola České fotbalové ligy do Mladé Boleslavi. S místní rezervou se utkají v neděli 17. září od 10:15 hodin. 

Kolínský výborný vstup do sezony se proměnil v černou třízápasovou mizérii. Přestože vyhráli ve 2. kole MOL Cupu, navázali na to prohrou v Jablonci a následně i doma s Velvary a v dohrávce v Živanicích. Výsledkové nezdary a nevyhovující týmový výkon zlomil vaz trenéru Pavlíkovi, který byl v pátek vedením klubu odvolán. Podle slov vedení klubu jde o to, že chtějí dát kabině nový impulz do pokračující České fotbalové ligy a před pohárovým zápasem s ligovou Bohemians. V tabulce jsou Kolínští aktuálně na čtrnáctém místě, přičemž na Teplice, které jsou na sestupové příčce, mají náskok pouze tří bodů.

Mladá Boleslav se tabulkově nachází v polovině tabulky a jejich bilance je jako na horské dráze. Ze šesti odehraných zápasů dokázali dvakrát zvítězit. K tomu Mladoboleslavští přidali jednu remízu a tři prohry. Se skóre 9:8 a sedmi získanými body se nacházejí na osmém místě. Mezi střelci vyčnívají zejména Kaulfus, Kodad a Vojta, všichni se dosud trefili dvakrát.

Mužstva se spolu střetla šestkrát. Dvakrát zvítězili Kolínští, dvakrát Mladoboleslavští. Rovněž dvakrát si týmy body rozdělily. V minulé sezoně nejprve Kolínští doma zvítězili, tehdy 1:0 penaltovým gólem Jirky Sodomy. V následné odvetě to Mladoboleslavští Kolínu vrátili. Doma zvítězili 2:0 góly Skaláka a Malého. Který tým strhne celkovou bilanci vzájemných zápasů na svou stranu? Nedělní utkání v Mladé Boleslavi startuje v 10:15!