Kolín padl v Přepeřích

Podzimní část České fotbalové ligy se dostává do své poloviny. V sedmém kole vyjeli kolínští fotbalisté do Přepeř na Semilsku. Utkání výkonnostně nezvládli, ze severu Čech odjeli s porážkou 3:1.

Přepeřané se ujali inicitativy od první minuty. Drželi se více na míči a Kolín téměř do ničeho nepouštěli. Za svou aktivitu byli odměněni ve 25. minutě. Na centrovaný míč od rohového praporku si nejvýše naskočil Jaroslav Nesvadba a hlavičkou k levé tyči otevřel skóre zápasu – 1:0. Kolín se však přece jen dočkal vyrovnání. Ve 35. minutě dostal Oskar Fotr míč za obranu, napoprvé sice brankáře Truksu nepřekonal, z druhé šance se však nemýlil – 1:1.

Poločasový výsledek byl slibný, druhý poločas už tolik ne. Po sedmi minutách musel vytáhnout těžký zákrok Otáhal. Kritická byla poslední desetiminutovka. V 80. minutě domácí rozjeli rychlý brejk, na jehož konci byl Daniel Novák, který přiťuknutý míč vyslal razantní ránou na protější tyč kolínské branky – 2:1. Minutu před konečným hvizdem domácí udeřili znovu. Vyčítal našel přesně Karla Knejzlíka, ten zcela osamoceně zakončil a nedal brankáři šanci. Z Přepeř tak Kolín odjel s porážkou 3:1 bez bodu.

Ústí nad Labem nezaváhalo, a tak se rozdíl mezi Kolínem a Armou prohloubil na rozdíl čtyř bodů. Stejně tak Zápy zvítězily v Benešově a od Kolína je dělí jen jediný bod, přičemž mají odehráno o jeden zápas méně. Aktuálně je Kolín na třetím místě. Za týden se Kolínští utkají s B-týmem Mladé Boleslavi, přijďte je podpořit v sobotu 24. září od 10:30 hodin.

STATISTIKY

Branky: Nesvadba, Novák, Knejzlík – Fotr.
Rozhodčí: Řeháček – Šůma, Bahník.
ŽK: Knejzlík, Martan – Hakl, Čapek P.
Diváci: 200.

SK Sparta Kolín: Otáhal – Routek, Neuberg, Hakl – Mansfeld (77′ Čapek A.), Breda (66′ Čapek P.), Vondráček, Milec, Šnajdr (66′ Veselý)– Sodoma (77′ Jaroš), Fotr.

FK Přepeře: Truksa – Janošík, Tvaroha, Nesvadba (K), Knejzlík, Pavlata, Novotný, Martan (73′ Novák), Bulíř (60′ Vyčítal), Šulc (89′ Bína), Synek (89′ Gebert).