V neděli přijede Dvůr Králové

Na Den matek, v neděli 8. května, přivítají kolínští fotbalisté v Borkách mužstvo Dvora Králové nad Labem. Zápas začíná tradičně v 17 hodin.

Aktuální lídr tabulky Kolín vyzve ve 24. kole Fortuna divize Dvůr Králové nad Labem, který v boji o záchranu potřebuje každý bod. Momentálně se nachází na třináctém místě, přičemž na poslední Horky nad Jizerou má náskok pouhé tři body. Na o místo lepší Hlinsko ztrácí bodů šest. Z posledních pěti zápasů vytěžili Královédvorští pět bodů – za vítězství v Kosmonosech (4:3) a remízách s Hlinskem (3:3) a Benátkami nad Jizerou (0:0). Naopak padli s Čáslaví (1:4) a Libiší (0:3). Střelecky se nejvíce prosazuje David Vitebský, který se během sezony trefil třináctkrát.

Na straně Kolína panuje větší spokojenost. Po odehraných 23 kolech se vyhřívá na prvním místě, a to s náskokem luxusních devíti bodů na druhé Vysoké Mýto. V jarní části navíc Kolíňáci nepoznali porážku. Celkem mají v soutěži neuvěřitelnou šňůru 21 zápasů bez porážky a aktuálně 6 vítězství v řadě! Celkem nastříleli 72 branek, inkasovali jich 28. Mezi střelci, nejen týmovými, stále kraluje Jiří Sodoma s čtyřiadvaceti zásahy, rozstřílel se i Pavel Čapek, který jich má na svém kontě jedenáct.

Deset vzájemných zápasů. Z nich odešel Kolín hned sedmkrát jako vítěz se třemi body, dvakrát padl a jednou rozhodovaly penalty, a to ku prospěchu Dvora Králové. V dosud posledním zápase, ze září minulého roku, vyhráli Kolínští ve Dvoře Králové těsně 3:2. Dvakrát se prosadil Daniel Bareš, jeden gól přidal kapitán Jiří Vondráček.

Jak dopadne tento duel? Přiblíží se Kolín k tolik kýženému postupu? To se přijďte podívat sami! A to v neděli 8. května, na stadionu v Borkách proběhne výkop v 17 hodin.

Napsat komentář

61 − 52 =