A-tým zahájil přípravu

Kolínské mužstvo se začalo v pondělí 11. července připravovat na blížící se začátek třetiligové sezony. K prvnímu tréninku před sezonou 2022/23 se sešlo celkem dvacet hráčů, z nichž bylo pět nových tváří. Naopak se na hřišti neobjevili Lukáš Šindelář, Milan Vácha a Tomáš Valenta. O kompletních změnách v kádru vás budeme informovat.

Součástí letní přípravy je řada přátelských zápasů. Po třech trénincích a volném čtvrtku se dnes Kolíňáci střetnou od 18 hodin s Novými Sady, mužstvem z Olomouce, které působí v divizní skupině E. Ihned následující den sehrají v Borkách druhý zápas, tentokrát s třetiligovou rezervou Jablonce nad Nisou, a to od 10:30 hodin. Rozpis nejen přátelských, ale i mistrovských zápasů pro podzimní část najdete ZDE.

Rozlosované je i předkolo MOL Cupu. V něm čeká Kolíňáky boj s Libiší, se kterou se setkával v divizních sezonách. Utkání je v plánu na sobotu 30. července od 10:30 hodin na půdě libišského Sokola. První kolo České fotbalové ligy zahájí naše mužstvo na hřišti Živanic, o týden později doma přivítá Baník Most-Souš. S loňským vítězem skupiny B poměří síly ve třetím kole, exdruholigová Viktorie Žižkov přijede do Kolína v desátém kole, Ústí nad Labem o dva týdny později. Nově budou domácí zápasy v soboty od 10:30 hodin.

Napsat komentář

+ 41 = 48