110 LET | Sparta – Slavia už v neděli!

Už v neděli 19. června se na stadionu v Borkách uskuteční první část oslav k výročí 110 let od založení klubu Sparty Kolín. Od 17 hodin proběhne zápas výběru bývalých hráčů Kolína s gardou Slavie Praha, doprovodný program začne zhruba v 16:30. Vstupenky budou pouze na místě.

Století a deset let k tomu. Klub oslavy rozdělí do dvou fází, první z nich je zápas gard, ve kterém se do kolínského dresu znovu obléknou hráči jako David Čižinský, Jan Štoček, Lukáš Kmoch nebo Ladislav Doseděl. Osobnosti kolínského fotbalu, které byly s týmem spjaty dlouhá léta. Soupeřem jim bude garda Slavie Praha, která bude zastoupena legendami jako Pavlem Řehákem, Ivo Ulichem, Martinem Hyským či Tomášem Pešírem (kompletní soupisky níže)

Brána městského stadionu v Borkách se divákům otevře v 15:30. K samotnému zápasu chystáme také doprovodný program. Zahájení bude mít na starost taneční skupina, dojde k ocenění vysloužilých činovníků Sparty Kolín a o poločase si náhodní diváci budou moci zasoutěžit přímo na hřišti nebo se koupí zápasového programu dostat do slosování o zajímavé ceny. Pro děti připravujeme na malé umělé trávě skákací hrad a malování na obličej. Po skončení zápasu si samozřejmě děti i dospělí mohou ulovit autogram a fotku se svými fotbalovými oblíbenci. U hlavního vchodu také můžete podpořit šestiletou Viktorku trpící epilepsií a začínající spasticitou dolních končetin, a to zakoupením ručně vyráběných srdíček.

Vstupné zůstává obdobné jako při běžných mistrovských zápasech A-týmu. Muži zaplatí 50 Kč, ženy, děti, držitelé ZTP a hráči a trenéři Sparty Kolín mají vstupné dobrovolné. Na stadion doporučujeme přijít s předstihem.

Kompletní soupisky:

SK Sparta Kolín: David Čižinský, Jiří Černý, Daniel Nešpor, Petr Šourek, Jiří Biško, Radek Biško, Petr Pavlík, Lukáš Kalivoda, Ladislav Bášti, Petr Němeček, Martin Jelínek, Ladislav Doseděl, David Brunclík, Tomáš Michálek, Lukáš Kmoch, Martin Žižka, Jan Štoček, Jiří Hanuš.

SK Slavia Praha: Juraj Šimurka, Jiří Jeslínek, Jan Mareš, Martin Hyský, Luboš Zákostelský, Ladislav Volešák, David Kalivoda, Roman Janoušek, Jaromír Jindráček, Rostislav Macháček, Pavel Řehák, Ivo Ulich, Petr Bureš, František Veselý, Tomáš Pešír.

 

Napsat komentář

− 3 = 1