V sobotu s Teplicemi. Netradičně už od 10

Ve čtvrtém kole České fotbalové ligy přivítají kolínští fotbalisté v Borkách rezervu Teplic. Ale pozor, utkání začne v sobotu 26. srpna netradičně už v 10 hodin. Buďte u toho s námi.

Kolínským hráčům se vstup do nového ročníku povedl. Hned v úvodním domácím kole na svém hřišti porazili nováčka z České Lípy 3:0, když se hned dvakrát trefil Veselý, jednou Neuberg. V dalším kole vybojovali alespoň bod, v Mostě remizovali 0:0. Vítězně zvládli i první kolo MOL Cupu. V Novém Bydžově urvali výhru v samotném závěru, navíc díky vlastnímu gólu domácích. Nyní je ve druhém kole čeká Chlumec nad Cidlinou. Aktuálně jsou ve třetiligové tabulce na sedmém místě se čtyřmi body.

Na druhé straně taková spokojenost se startem soutěže nepanuje. První dva zápasy Tepličtí prohráli. Nejprve doma s Brozany. Napínavou přestřelku, v níž se Teplice dokonce dostaly do vedení, vyhráli hosté díky gólu dvě minuty před koncem zápasu. V dalším kole padli i na hřišti nováčka v České Lípě. Zápas byl dlouho nerozhodný a znovu rozhodla poslední desetiminutovka. Arsenal o svém triumfu rozhodl sedm minut před koncem, navíc Teplice dohrávaly v deseti hráčích. Červenou kartu uviděl v 88. minutě Korselt. Třetí zápas – odložené první kolo – odehráli Tepličtí v Chlumci nad Cidlinou ve středu 23. srpna. I tentokrát z toho byla přestřelka. Chlumec vedl, Teplice vývoj otočily. Užuž to vypadalo na první vítězství, navíc od 82. minuty za stavu 2:1 dohrávaly v početné výhodě. Přesto Chlumečtí ve 4. nastavené minutě srovnali na 2:2. Teplice mají 1 bod a náleží jim 14. místo.

Bilance vzájemných zápasů je vcelku vyrovnaná. Mužstva se spolu dosud střetla šestkrát. Z toho Kolínští vyhráli dva zápasy, Tepličtí tři. Jednou se týmy o body dělily. Posledními vítězi jsou sparťané, svého soupeře porazili 4:2. Tehdy se blýskl čtyřmi góly Jiří Sodoma, za hosty skórovali Hadinec a Kodad. Jak dopadne v pořadí sedmé vzájemné střetnutí? Přijďte do Borků! Ale pozor, začínáme už v 10 hodin.