Podzim zakončíme v Brozanech

Kolínští se chystají na svůj poslední zápas podzimní části České fotbalové ligy. V sobotu 11. listopadu vyrazí do Brozan. Přímý souboj o sedmé místo začne ve 14 hodin.

Kolínští se po nestabilním začátku soutěže zvedli a aktuálně drží osmizápasovou šňůru bez porážky. I díky tomu mají na kontě 19 bodů, čímž se řadí na 8. místo v tabulce. Po uplynulém zápase však mohli mít bodů více. Na svém hřišti vedli nad Pardubicemi 1:0, soupeř navíc od 62. minuty dohrával v deseti hráčích bez vyloučeného Panduly. Rychlá hra nahoru dolu však více svědčila Východočechům, kteří se dokázali prosadit a utkání skončilo 1:1. O gól Kolína se postaral Dominik Veselý, který v tabulce střelců stále stíhá velvarského Žežulku, nyní má na účtu 9 zásahů, velvarský kanonýr 11.

Brozany jsou na tom jen o bod lépe než Kolín. S 20 body jim náleží 7. místo, avšak k tomu mají záporné skóre 16:17. I Brozanští drží bezproherní sérii, ta je aktuálně na 4 zápasech v řadě. V posledních 5 zápasech nejprve padli v Jablonci (1:0), poté doma porazili Mladou Boleslav (3:1). Následovaly 3 remízy – s Hradcem Králové (0:0), Slovanem Liberec (1:1) a v posledním odehraném kole v Chlumci nad Cidlinou (1:1). Kromě utkání s Votroky ve všech zmíněných zápasech prohrávali a remízy, případně vítězství, museli dotahovat. Brozanskými snajpery jsou především Marek Krátký (4) a Chukwudi Chukwuma s Michaelem Ugwuem (3).

Ve 4 odehraných zápasech Kolína s Brozany si hráči z města na Labi odnesli plný počet bodů hned třikrát (2:0, 0:1, 3:2). Naposledy ale vyhráli Brozany, a to vcelku jednoznačně 3:0.