Přepeře hostíme už v pátek!

V 8. kole České fotbalové ligy vyzvou Kolínští mužstvo Přepeř. Ovšem už v předehrávce, utkání se odehraje už v pátek 22. září od 17 hodin. Dorazte do Borků!

Kolínští se po třech výsledkově mizerných zápasech dokázali chytit. Pod provizorním vedením manažera Jaroslava Havrdy uspěli v Mladé Boleslavi, místní rezervu porazili 2:1. Gólově se už v prvním poločase prosadili Pavel Čapek a Dominik Veselý. Díky tomuto vítězství se Kolínští posunuli na osmou příčku v tabulce České fotbalové ligy skupiny B. Po odehraných sedmi zápasech mají osm bodů a skóre 7:12. V zápase s Přepeřemi stále bude chybět Ondřej Soběslav, který je v třízápasovém karetním trestu.

Páteční hosté se v tabulce pohybují velmi podobně. V posledních pěti zápasech také zažili třízápasovou sérii proher. Postupně padli s Chlumcem nad Cidlinou, Brozany a Českou Lípou. Vítězně pak zvládli zápas s Teplicemi a naposledy remizovali s Velvary. Patří jim desáté místo, přičemž mají o jeden bod méně než Kolín (7) a stejně jako devátá Mladá Boleslav a jedenácté Pardubice. Na příčku je řadí rozdíl skóre, který je -1 (11:12). Kolínská defenziva si bude muset dávat největší pozor na Nikolase Daníčka. Ten je se čtyřmi góly na děleném třetím místě mezi střelci, společně s kolínským Dominikem Veselým.

Bilance vzájemných zápasů hovoří lépe pro Přepeřany. Ze čtyř zvítězili hned třikrát, ovšem posledním vítězem je Kolín. Ten na svém stadionu v Borkách porazil svého soupeře 2:1, přestože prohrával brankou Nováka 0:1. Následně se sedmnáct minut před koncem trefil Neuberg a výhru zařídil tři minuty před koncem Jiří Sodoma. O tom, jak dopadne pátý vzájemný duel, se přijďte přesvědčit do Borků už v pátek 22. září! Začneme v 17 hodin.