KOLÍNSKÉ LEGENDY

Stadion Sparty Kolín po roční pauze znovu ožije charitativním utkáním. Václav Čtvrtečka a Tomáš Šulc ve spolupráci s kluby SK Sparta Kolín a SC Marimex Kolín pořádají utkání s názvem „Kolínské legendy“, které proběhne 22. června 2024 od 15 hodin. Nepůjde pouze o utkání, akci doprovodí zábavný program pro malé i velké. Kompletní výtěžek z akce věnujeme kolínské onkologii. Buďte u toho s námi!

Co od toho můžete očekávat? Samozřejmě spoustu zábavy! Areál se pro vás otevře ve 14 hodin, abyste se mohli správně naladit na celé odpoledne. Venku bude několik stánků s občerstvením, pro děti bude rezervovaná malá umělá tráva s programem od OC Futurum Kolín. Děti i dospělí si však budou moct vyzkoušet třeba i hokejový trenažér střelby na branku. Vstupenky půjdou i do předprodeje, ovšem cena bude stejná jako na místě.

V 15 hodin poprvé bude živo na trávníku. Síly změří fotbalová kategorie U13 se stejně starými hokejisty. Utkání bude běžně jedenáctkové a i oni si zaslouží vaši podporu – nejen rodičů, ale i široké veřejnosti. Zápas bude zkrácený a skončí v 16 hodin, kdy se budou chystat rozehrát hlavní zápas dne dospělí hráči. Bývalý kolínští fotbalisté proti bývalým kolínským hokejistům. Soupisky obou mužstev zatím dáváme dohromady a zveřejníme vám je postupně.

Poločasová přestávka bude patřit opět vám – divákům. Koupí tištěného programu nejenže přispějete další peníze pro onkologii, ale dostanete se také do slosování o ceny našich partnerů. Los proběhne právě o poločasové pauze. Soutěžit budou moct i děti. Přímo na hřišti plánujeme dvě soutěže, jejichž průběh a pravidla se dozvíte až na místě od organizátorů.

Finálním hvizdem ale akce určitě neskončí. Venku proběhne autogramiáda hráčů, ale i věhlasných kulturních a sportovních osobností, které budou ochotné přijet. Rozhodně po skončení zápasu nikam nespěchejte a prosíme – nechte hráče v klidu osprchovat. Venku ale bude zábava probíhat i nadále. Moderátor David Krédl (Beat Radio, dříve Kiss Radio a velký fanda kolínských kozlů), který vás bude provázet celým dnem, spustí venkovní retro afterparty ve stylu 80. a 90. let. Zažili jste někdy venkovní diskotéku na Spartě Kolín? My také ne. Proto si tuto jedinečnou akci rozhodně nenechte ujít!

Všechny podrobnější informace budeme zveřejňovat na našich sociálních sítích, především na facebookové skupině „Kolínské legendy | charitativní zápas“, kterou najdete pod tímto odkazem – https://fb.me/e/1H6GkYL65.

Těšíme se na vás!

Předprodej vstupenek prostřednictvím SMSTicket.cz (od 1. května 2024):