Informace k pohárovému utkání s Bohemians 1905

Ve středu 11. října nás čeká utkání 3. kola MOL Cupu s ligovým celkem Bohemians Praha 1905. Jelikož očekáváme vyšší diváckou návštěvu než na běžný třetiligový zápas, přinášíme vám přehledné informace, které byste před příjezdem na stadion měli vědět.

DOPRAVA

V současné době probíhá kompletní rekonstrukce parkoviště a přilehlé vozovky před hlavním stadionem Sparty Kolín. Proto se hned v prvním bodu zaměříme na dopravní situaci v okolí stadionu. Pokud budete na zápas cestovat autem, až ke stadionu se nedostanete. U kruhového objezdu dbejte pokynů příslušníků Policie České republiky. Parkování pro vás bude vymezené od nové sportovní haly v Borkách až po zimní stadion. Prosíme, parkujte cestou a tak, aby byl umožněn průjezd alespoň prostředkem silnice.

FANOUŠCI A SEKTORY

Stadion Sparty Kolín není rozdělený na sektory, ovšem na žádost Policie České republiky ho musíme rozdělit na dvě poloviny. Pravá polovina (z pohledu hlavního vstupu) bude vyhrazena pro fanoušky Bohemians 1905. „Kotel“ by měl být situovaný do zadní části za střídačkami. I zde, prosíme, dbejte pokynů pořadatelů a Policie České republiky. Domácí fanoušci budou mít vyhrazený prostor hlavní tribuny a přilehlých částí stadionu. Vchod na stadion však bude společný.

OBČERSTVENÍ

Na utkání bude posilněné i občerstvení stejným systém jako dříve ve 2. lize. To znamená – klasicky bude fungovat restaurace Jiskra. Zároveň bude u udírny postavený stan, ve kterém kromě klobás a párků z udírny bude k dispozici čepované pivo a točená limonáda. Druhý stan s občerstvením bude připravený mezi hlavní tribunou a klecí pro „vlajkonoše hostí“. Tady bude k pivu a limonádě připravený gril s klobásami a párky. NIKDE NEBUDE MOŽNÉ PLATIT PLATEBNÍ KARTOU, OBČERSTVENÍ BUDE PŘIJÍMAT POUZE HOTOVOST!

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

Toalety jsou v areálu hlavního stadionu dvoje. Jedny – v budově restaurace Jiskra – budou sloužit fanouškům Bohemians 1905. Druhé jsou v budově bývalé ubytovny blízko zadního vchodu do areálu. Kapacitou by záchody měly být dostačující.

VSTUPENKY

Stále probíhá předprodej vstupenek online přes portál smsticket.cz na této adrese – . Při příchodu na stadion mějte připravený QR kód, který si obsluha načte a na jehož základě vás pustí do areálu. Vstupenky ale bude možné zakoupit i přímo na stadionu. Doporučujeme ovšem na stadion dorazit s větším předstihem, aby se zamezilo větším frontám a včas jste se dostali na stadion. Co se týče vstupu na stadion, vchod bude pouze jeden – hlavní vchod z Brankovické ulice. I místní rekonstrukce by měla vchod umožňovat. POZOR! Vstup bude rozdělený extra pro držitele vstupenek v předprodeji a zvlášť ke kase. Pokud máte zakoupenou online vstupenku, mějte před vstupem na stadion připravený E-ticket s QR kódem. Ať už vytištěný nebo v mobilu, předejdeme tak tvoření větších front. Nezapomeňte si také u vstupu také zakoupit tištěný program, díky kterému se dostanete do slosování o ceny od našeho partnera OC Futurum Kolín.

Věříme, že si zápas budete chtít užít stejně jako my a společně předejdeme jakýmkoliv nepříjemnostem na stadionu. Utkání s ligovým celkem je pro Kolín fotbalovým svátkem, s Bohemians 1905 se navíc utkáme po dlouhých 6 letech. Věříme v přátelskou atmosféru a to, že se bude bavit každý divák za jakéhokoliv stavu na výsledkové tabuli. Klokani, těšíme se na vás!