Druhý týden přípravy

Kolínský A-tým ve druhém týdnu letní přípravy odehrál další dvě přátelská utkání. Nejprve ve středu 20. července hostil od 18:30 hodin divizní mužstvo FK Neratovice-Byškovice. Start zápasu byl kvůli úmornému vedru o hodinu posunutý. S vysokými teplotami se však hráči museli vyrovnat i v tento čas. Branky Sodomy, Hudce a Milce na vítězství nestačili, soupeř skórovat čtyřikrát a zvítězil 4:3.

Sestava: Bína – A. Čapek, Soběslav, Čáp – Hakl, Milec, P. Čapek, Pánek, Šnajdr – Sodoma, Veselý.

V sobotu 23. července Kolínští odehráli v pořadí čtvrtý zápas letní přípravy. V něm hostili SK Benešov, se kterým se střetnou i během následující sezony. Přestože se rychle dostali do vedení, opět nevyhráli. Třetiligovému celku podlehli 4:3. Tentokrát dvakrát skóroval Veselý, jeden gól přidal Šnajdr.

Sestava: Otáhal – Štancl, Nekvinda, Pelyak – Mansfeld, Milec, Skořepa, Pánek, Šnajdr – Veselý, Hudec.

Na mužstvo čeká už jen poslední zápas před startem nového ročníku, a to s rezervním týmem Slovanu Liberec, který v minulé sezoně spadl z České fotbalové ligy do divize. Utkání proběhne ve středu 27. července od 17:30 hodin. V sobotu 30. července zahájí také domácí MOL Cup, v jehož předkole zamíří na hřiště divizní Libiše. O týden později začíná Česká fotbalová liga, pro Kolín na hřišti Živanic.

Napsat komentář

37 + = 40