MOL Cup zahájíme v Libiši

SEZONA JE ZPÁTKY! A s ní předkolo domácího poháru, ve kterém se střetneme s divizním Sokolem Libiš. Mužstvem, se kterým jsme se  střetávali v uplynulých divizních sezonách. V Libiši proběhne úvodní výkop nového ročníku v sobotu 30. července v 10:15 hodin.

Příprava kolínského mužstva na novou sezonu je u konce. Po pěti přátelských zápasech přichází na řadu předkolo MOL Cupu, ve kterém byla nalosována divizní Libiš. S ní se Kolínští setkávali v posledních dvou sezonách. Libiš v uplynulém ročníku divize skončila na devátém místě. Od nové sezony bude „staronově“ působit ve skupině B, kam byly přeřazeny i Kosmonosy. Libišský Sokol sehrál v letní přípravě tři přátelská utkání. V prvním duelu s pražskou Aritmou dostalo mužstvo z Mělnicka příděl šesti branek. Poté následovaly mače s přeborovým Zličínem a Admirou Praha.

Mužstva spolu odehrála čtyři soutěžní zápasy. Všechny ovládli kolínští fotbalisté. V prvním duelu zvítězili 3:1, o rok později pak z Libiše odvezli vítězství 4:2. V minulé sezoně dokonce od svého soupeře neobdrželi ani branku. Nejprve na jeho hřišti zvítězili 3:0, v jarní odvetě zaznamenali jednoznačnou výhru v poměru 6:0.

O tom, jak se budou prezentovat obměněná mužstva v prvním soutěžním utkání nové sezony se přesvědčíme v sobotu 30. července. Zápas třetiligového Kolína s divizní Libiší začne v 10:15 hodin.

Napsat komentář

78 + = 80